0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Spezia
۰
۳
Napoli
inprogress
۱۵:۰۰
  Netherlands Eredivisie
AZ Alkmaar
-
-
SC Heerenveen
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Gyeongnam FC
۲
۲
Gwangju FC
Finished
۱۱:۳۰
FC Anyang
۰
۰
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Busan I. Park
Finished
۱۱:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeju United
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۲:۰۰
Suwon City
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
inprogress
۱۴:۳۰
Daegu FC
۳
۰
Gangwon FC
Finished
۱۲:۰۰
  United States USL Championship
Oakland Roots SC
۱
۰
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۶:۳۰
Louisville City FC
۰
۲
Monterey Bay
Finished
۰۴:۰۰
Detroit City FC
۳
۱
Atlanta United II
Finished
۰۴:۰۰
Indy Eleven
۲
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۳:۳۰
Charleston Battery
۰
۴
Miami FC
Finished
۰۳:۳۰
New Mexico United
۰
۰
Phoenix Rising
Cancelled
۰۵:۳۰
Orange County SC
۲
۲
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۳
۱
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Rio Grande Valley FC
۲
۱
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۰۰
San Antonio FC
۰
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Cancelled
۰۵:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۰
۰
Hartford Athletic
Cancelled
۰۵:۰۰
  Paraguay Primera Division
Resistencia SC
۰
۰
Sol de America
Finished
۰۱:۰۰
General Caballero JLM
۰
۴
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie A
Santos FC Sao Paulo
۰
۰
Ceara CE
Finished
۰۲:۰۰
EC Juventude
۰
۳
Palmeiras
Finished
۰۲:۳۰
America Mg
۱
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۴:۳۰
Cuiaba
۱
۱
Internacional RS
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Clube Goianiense
۲
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۰:۰۰
CR Flamengo RJ
۱
۰
Goias EC
Finished
۰۰:۰۰
  Spain Segunda Division
Ponferradina
۰
۳
Leganes
Finished
۰۰:۳۰
Eibar
۲
۰
Tenerife
Finished
۰۰:۳۰
Girona FC
۲
۰
CD Mirandes
Finished
۰۰:۳۰
Union Deportiva Almeria
۱
۱
Alcorcon
Finished
۰۰:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۱
۲
Real Valladolid
Finished
۰۰:۳۰
Las Palmas
۲
۱
Real Oviedo
Finished
۰۰:۳۰
  Japan J League
Jubilo Iwata
۱
۲
Consadole Sapporo
Finished
۱۰:۳۰
  Spain Segunda Division Women
Espanyol (W)
۳
۲
CE Seagull (W)
Finished
۱۴:۰۰
Granada (W)
۴
۱
Madrid CFF II (W)
Finished
۱۴:۰۰
FC Barcelona B (W)
۵
۲
Osasuna (W)
Finished
۱۴:۰۰
Cordoba (W)
۳
۲
La Solana (W)
Finished
۱۴:۰۰
Alhama CF (W)
۲
۲
CD Santa Teresa (W)
Finished
۱۴:۰۰
Cacereno (W)
۱
۱
UD Granadilla Tenerife B (W)
Finished
۱۴:۰۰
SE AEM (W)
۰
۲
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۴:۰۰
CDEF Logrono (W)
۱
۱
CD Parquesol CF (W)
Finished
۱۴:۰۰
Real Union de Tenerife (W)
۴
۰
CD Pozoalbense (W)
Finished
۱۴:۰۰
Real Oviedo (W)
۲
۳
Deportivo La Coruna (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Serie C
Brasil de Pelotas
۰
۱
Figueirense FC
Finished
۰۱:۳۰
FC Atletico Cearense
۰
۱
ABC Futebol Clube
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Primera Division
Union La Calera
۱
۱
La Serena
Finished
۰۴:۳۰
Universidad de Chile
۳
۲
Huachipato
Finished
۰۲:۰۰
  Romania Liga 2 Women
Dream Team Bucurest (W)
۲
۶
AS Magura Cisnadie (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
GKS Gornik Leczna (W)
۳
۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۲:۴۵
GKS Katowice (W)
۰
۱
Rekord Bielsko-Biala Women (W)
Finished
۱۲:۴۵
APLG Gdansk (W)
۰
۱
KKPK Medyk Konin (W)
Finished
۱۲:۴۵
UJ Krakow (W)
۱
۲
UKS SMS Lodz (W)
Finished
۱۲:۴۵
  Australia NPL Victoria
Heidelberg United
۲
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۹:۳۰
  Singapore Premier League
Geylang United FC
۰
۰
Hougang United FC
Finished
۱۴:۰۰
  Nepal C Division
Birgunj Youth Academy
۰
۱
Mahabir Club
Finished
۱۱:۳۰
Oasis Club
۲
۰
Sports Academy Sangha
inprogress
۱۴:۴۵
  Republic of Korea K-4 League
Yangpyeong FC
۱
۱
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
  Japan Empowerment League Women
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۰
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۸:۳۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
۱
۱
Albirex Niigata (W)
Finished
۰۸:۳۰
Urawa Red Diamonds (W)
۲
۲
NTV Beleza (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۲
۵
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۱
۲
Vegalta Sendai (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Serie D Group 1
Rio Branco AC
۲
۲
Amazonas FC
Finished
۰۱:۳۰
  Chile Segunda Division
Independiente de Cauquenes
۰
۳
Trasandino Los Andes
Finished
۰۰:۳۰
San Marcos
۱
۰
Deportes Concepcion
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۲
۱
Belconnen United (W)
Finished
۰۷:۱۵
Wagga City Wanderers (W)
۰
۵
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۹:۰۰
Gungahlin United (W)
۱
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Mauritania Division 1
FC Tevragh-Zeïne
۲
۲
ASC Tidjikja
Finished
۰۰:۱۰
ASC Snim
۳
۲
ASAC Concorde
Finished
۰۲:۰۰
  Austria League 1 Women
FC Südburgenland (W)
۲
۷
FC Bergheim (W)
Finished
۱۳:۳۰
FFC Vorderland (W)
۰
۴
FSK St. Polten Spratzern (W)
Finished
۱۲:۳۰
First Vienna FC 1894 (W)
۴
۰
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۳:۳۰
FK Austria Vienna (W)
-
-
SKV Altenmarkt (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  El Salvador Reserves League
CD Aguila Reserves
۱
۴
Santa Tecla Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  United States MLS
Nashville SC
۲
۲
Atlanta United
Finished
۰۴:۰۰
Columbus Crew
۰
۲
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۰۰
FC Cincinnati
۲
۳
New England Revolution
Finished
۰۲:۳۰
D.C. United (Washington)
۲
۲
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
  Japan L1 League Women
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱۰
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۸:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۱
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۱
۰
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۸:۳۰
AS Harima Albion (W)
۳
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Mokpo City
۰
۰
Ulsan Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Gangneung City
۱
۲
Changwon City
Finished
۱۰:۳۰
Yangju Citizen
۱
۰
Gimhae City
Finished
۱۲:۳۰
Cheongju City FC
۰
۳
Hwaseong FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Croatia U19 League
NK Lokomotiva Zagreb U19
۱
۱
NK Slaven Belupo Koprivnica U19
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Banat Girls FC (W)
۳
۳
Ladies Targu Mures (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fairplay Bucuresti (W)
۰
۷
CFF Olimpia Cluj (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Ecuador Serie A
Guayaquil City
۲
۲
LDU Quito
Finished
۰۵:۳۰
Delfin
۱
۰
Gualaceo SC
Finished
۰۰:۳۰
Emelec Guayaquil
۰
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۳:۰۰
  Japan J2 League
Renofa Yamaguchi
۱
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۹:۳۰
Machida Zelvia
۲
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۹:۳۰
  El Salvador Primera Division
CD Aguila
۲
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۵:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۲
۰
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۳:۳۰
FK Kaspyi Aktau
-
-
FC Taraz
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Tobol Kostanay
۰
۰
Maktaaral FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۳
۴
Sydney United
Finished
۱۳:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۰
۳
Blacktown City FC
Finished
۱۰:۳۰
  Portugal Liga BPI Women
Torreense (W)
۰
۰
Sporting (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Panama LPF
Atletico Chiriqui
۱
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۵:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Dukla Prague B
۳
۶
Mlada Boleslav B
Finished
۱۲:۴۵
Hradec Kralove B
۳
۱
Usti N Orlici
Finished
۱۲:۴۵
FK Pardubice B
۳
۱
Slovan Liberec B
Finished
۱۲:۴۵
  United States USL League Two
Albion Hurricanes Royals
۳
۵
Round Rock SC
Finished
۰۴:۳۰
Reading United AC
۲
۲
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۳۰
Houston FC
۳
۲
Brazos Valley
Finished
۰۴:۳۰
Peachtree City MOBA
۰
۲
SC United Bantams
Finished
۰۴:۰۰
FA Euro New York
۰
۰
Westchester Flames
inprogress
۰۴:۳۰
Kaw Valley
۱
۳
St. Louis Lions
Finished
۰۱:۳۰
South Bend Lions
۱
۲
Fort Wayne FC
Finished
۰۲:۰۰
Golden State Force
۱
۲
Ventura County Fusion
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Serie D Group 3
America RN (Rio Grande do Norte)
۰
۰
Sao Paulo Crystal
Finished
۰۰:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۲
۰
Albion FC
Finished
۰۰:۳۰
Penarol Montevideo
۱
۰
Boston River
Finished
۰۳:۰۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Delfines Del Este
۱
۱
Universidad O&M FC
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL League One
North Carolina
۱
۰
Greenville Triumph SC
Finished
۰۳:۳۰
Forward Madison FC
۱
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
South Georgia Tormenta FC
۰
۴
Central Valley Fuego
Finished
۰۴:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF
AD Union Adarve
۱
۱
Hercules Alicante
Finished
۰۰:۰۰
CD La Nucia
۲
۰
CD Coria
Finished
۰۰:۰۰
Merida
۲
۱
CF Cristo Atletico
Finished
۰۰:۰۰
Don Benito
۰
۰
Aguilas CF
inprogress
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۱
۲
Gimnastica Segoviana
inprogress
۱۴:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Libertador FC
۰
۰
Anzoategui
Finished
۰۱:۳۰
Yaracuyanos FC
۱
۳
Atletico La Cruz
Finished
۰۰:۰۰
Real Frontera
۲
۳
Rayo Zuliano
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Uberaba
۰
۱
Tupi MG
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
CA Estudiantes Caseros
۲
۱
Quilmes Atletico Club
Finished
۰۲:۴۰
  Denmark 2. Division
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۰
۴
B93 Kopenhagen
inprogress
۱۵:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Fastav Zlin II
۲
۲
Frydek Mistek
Finished
۱۳:۰۰
FK Apos Blansko
۱
۵
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۲:۴۵
Unicov
۱
۳
FC Velke Mezirici
Finished
۱۲:۴۵
  Poland II Liga
KS Ruch Chorzow
۱
۰
KS Hutnik Krakow
inprogress
۱۵:۰۰
Wisla Pulawy
۲
۰
Motor Lublin
inprogress
۱۵:۰۰
Wigry Suwalki
۲
۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
inprogress
۱۵:۰۰
KKS 1925 Kalisz
۲
۲
Chojniczanka Chojnice
inprogress
۱۵:۰۰
Sokol Ostroda
۱
۲
Garbarnia
inprogress
۱۵:۰۰
Olimpia Elblag
۰
۰
Slask Wroclaw II
inprogress
۱۵:۰۰
Znicz Pruszkow
۰
۱
Pogon Siedlce
inprogress
۱۵:۰۰
Stal Rzeszow
۱
۱
Lech Poznan II
inprogress
۱۵:۰۰
  Philippines PFL Cup
Stallions FC
۲
۱
Dynamic Herb Cebu FC
Finished
۱۳:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
1. FC Nurnberg (W)
۳
۳
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Henstedt-Ulzburg (W)
۱
۳
MSV Duisburg (W)
Finished
۱۳:۳۰
Elversberg (W)
۱
۲
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۳:۳۰
RB Leipzig (W)
-
-
FSV Gutersloh (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Borussia Bocholt (W)
۲
۸
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
-
-
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Poland IV Liga
Borowiak Czersk
۰
۰
LKS Pogon Lebork
Finished
۱۳:۳۰
Unia Warszawa
۳
۱
MLKS Zbik Nasielsk
Finished
۱۳:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Rotenberg
۲
۱
FC Wolfurt
Finished
۱۳:۳۰
  Slovakia U19 Liga
Zp Sport Podbrezova U19
۲
۱
MFK Ruzomberok U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Senica U19
۳
۰
FK Poprad U19
Finished
۱۳:۳۰
MFK Zemplin Michalovce U19
۱
۲
MSK Zilina U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Nitra U19
۰
۱
FK Dukla Banska Bystrica U19
Finished
۱۳:۳۰
Dunajska Streda U19
۰
۰
Spartak Trnava U19
inprogress
۱۳:۳۰
AS Trencin U19
۰
۰
Slovan Bratislava U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Hungary NB III
Puskas Academy II
۲
۱
BVSC Zuglo
Finished
۱۳:۳۰
Gyirmot SE II
۲
۲
FC Tatabanya
Finished
۱۳:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۳
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۹:۳۰
Diosgyori VTK II
۲
۲
Putnok VSE
Finished
۱۳:۳۰
Zalaegerszegi TE II
۱
۴
Kaposvari Rakoczi FC
Finished
۱۳:۳۰
Paksi SE II
۰
۳
Ferencvarosi TC II
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
FK Aksu Reserves
۳
۳
Tobol Kostanay Reserves
Finished
۱۳:۳۰
FC Ordabasy Shymkent Reserves
۰
۲
FK Atyrau Reserves
inprogress
۱۴:۳۰
Kyzyl-Zhar Reserves
۳
۲
Okzhetpes Reserves
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Sevilla FC U19
۱
۲
Cadiz U19
Finished
۱۳:۳۰
Tomares U19
۲
۱
Granada U19
inprogress
۱۴:۳۰
Recreativo Huelva U19
۲
۱
Santa Fe U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Germany Berlin Liga
FSV Spandauer Kickers
۲
۳
TUS Makkabi
inprogress
۱۵:۰۰
FC Stern Marienfelde
۱
۱
TSV Rudow
Finished
۱۴:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
Viktoria Plzen B
۲
۰
SK Benesov
Finished
۱۳:۰۰
FK Admira Praha
۱
۰
Motorlet Praha
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۲
۰
Povltavska FA
Finished
۱۲:۴۵
  Austria Regionalliga West - Salzburg
Reichenau
۱
۵
SC Imst
Finished
۱۳:۰۰
  United States NPSL
AFC Mobile
۱
۲
Florida Roots
Finished
۰۳:۳۰
Sacramento Gold
۰
۰
Oakland Stompers
inprogress
۰۶:۳۰
Denton Diablos FC
۳
۰
Fort Worth Vaqueros FC
Finished
۰۵:۰۰
Hartford City
۲
۱
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۲:۳۰
Tallahassee SC
۰
۲
Southern States SC
Finished
۰۳:۳۰
Miami Beach CF
۱
۰
Central Florida Panthers SC
Finished
۰۴:۰۰
North Alabama SC
۰
۰
LSA Athletico Lanier
Finished
۰۵:۰۰
FC Davis
۲
۱
Academica SC
Finished
۰۶:۳۰
  Austria Landesliga
WAF Brigittenau
۲
۱
Sportunion Mauer
Finished
۱۳:۰۰
St Michael/Lav
۰
۵
SV Ludmannsdorf
Finished
۱۴:۰۰
Favoritner AC
۲
۲
SC Mannsworth
Finished
۱۲:۴۵
FC Zirl
۱
۱
FC Volders
Finished
۱۳:۳۰
  Colombia Primera A
Envigado
۱
۴
Deportes Tolima
Finished
۰۰:۳۰
Junior
۱
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۵:۰۰
Independiente Medellin
۲
۰
La Equidad
Finished
۰۲:۴۵
  Peru Primera Division
Cienciano Cusco
۳
۲
Utc de Cajamarca
Finished
۰۱:۰۰
Universitario de Deportes
۱
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico Liga TDP
Titanes de Queretaro
۳
۲
Real Animas Sayula
Finished
۰۱:۳۰
  United States NISA
Maryland Bobcats FC
۱
۴
Bay Cities FC
Finished
۰۳:۳۰
Flower City Union
۱
۵
Chattanooga FC
Finished
۰۲:۳۰
Valley United FC
۱
۱
ASC San Diego
Finished
۰۷:۰۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۲
۱
Valour FC
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Ferrocarril Midland
۱
۱
El Porvenir
Finished
۰۳:۳۵
  Australia NPL Northern New South Wales
Valentine Phoenix
۰
۰
Charlestown Azzurri
Cancelled
۰۸:۳۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Cooks Hill United
Cancelled
۰۹:۰۰
  Ethiopia Premier League
Adama City FC
۳
۰
Sebeta City
Finished
۱۱:۳۰
Arba Minch City FC
۰
۰
Welayta Dicha
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Manly Utd (W)
۲
۲
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Macarthur Rams (W)
۱
۱
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۲:۱۵
Bankstown City Lions (W)
۱
۲
NWS Koalas (W)
Finished
۰۹:۵۵
FNSW Institute (W)
۱
۲
Northern Tigers (W)
Finished
۱۱:۱۰
  Taiwan Premier League
Taichung Futuro
۰
۰
Tainan City Steel
Finished
۱۲:۳۰
AC Taipei
۰
۲
Leopard Cat FC
Finished
۱۱:۳۰
  Japan Emperor Cup
Nara Club
۰
۱
Honda F.C.
Finished
۰۸:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۱
Niigata UHW
Finished
۰۸:۳۰
Gainare Tottori
۰
۴
Verspah Oita
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Suzuka Unlimited
۳
۰
Cento Cuore Harima
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۳
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
MIO Biwako Shiga
۱
۲
International Pacific University
Finished
۰۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Athletic Club Bilbao U19
۱
۱
Real Sociedad U19
inprogress
۱۴:۳۰
CD Alaves U19
۲
۲
Osasuna U19
inprogress
۱۴:۳۰
Mutilvera U19
۱
۰
Logrones U19
inprogress
۱۴:۳۰
Danok Bat U19
۶
۱
Tudelano U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF
UE Olot
۰
۰
Tenerife B
inprogress
۱۴:۳۰
Ourense CF
۴
۰
AD Llerenense
Finished
۰۰:۳۰
SD Beasain
۱
۰
UDC Txantrea
inprogress
۱۴:۳۰
  Poland III Liga
Jagiellonia Bialystok II
۲
۱
MKS Pilica Bialobrzegi
inprogress
۱۴:۳۰
Gornik Zabrze II
۱
۱
Stal Brzeg
inprogress
۱۴:۳۰
Cracovia Krakow II
۰
۰
LKS Lagow
inprogress
۱۵:۳۰
Blekitni Stargard
۲
۱
Pogon Szczecin II
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Torre Levante U19
۰
۱
Real Murcia U19
inprogress
۱۴:۳۰
FC Cartagena U19
۱
۳
Levante U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
AD Alcorcon U19
۴
۰
CF Burgos U19
inprogress
۱۴:۳۰
CD Badajoz U19
۳
۳
Leganes U19
inprogress
۱۴:۳۰
Getafe U19
۱
۱
Real Madrid U19
inprogress
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano U19
۲
۱
Union Adarve U19
inprogress
۱۴:۳۰
Gimnastica Segoviana U19
۱
۲
Trival Valderas U19
inprogress
۱۴:۳۰
Real Valladolid U19
۱
۰
Fuenlabrada U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Sporting Gijon U19
۱
۰
Marina Sport U19
inprogress
۱۴:۳۰
Bansander U19
۲
۳
Deportivo La Coruna U19
inprogress
۱۴:۳۰
ED Val Minor U19
۲
۱
Lugo U19
inprogress
۱۵:۰۰
  Slovakia 3. Liga
Slavia TU Kosice
۱
۱
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۳:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal
Moncarapachense
۰
۰
Olhanense
inprogress
۱۴:۳۰
  Greece Super League Women
Neoi Ergoteli (W)
۲
۳
Larissa (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fc Thy-Thisted (W)
۳
۰
Brondby (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Brommapojkarna (W)
۱
۱
Linkopings FC (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Molde FK 2
۶
۰
FK Toten
inprogress
۱۵:۳۰
Volda
۱
۰
Foerde
inprogress
۱۵:۳۰
  Asia Southeast Asian Games U23
Malaysia U23
۱
۲
Indonesia U23
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam U23
-
-
Thailand U23
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Trinidad And Tobago T & T Ascension Tournament
Defence Force FC
۳
۰
Real West Fort
Finished
۰۳:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
Sapeli Polna
۴
۰
TJ Sokol Bedrichov
Finished
۱۳:۰۰
  Chile Tercera Division
Lota Schwager
۲
۰
CD Rancagua Sur
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۱
۱
Sydney University SFC
Finished
۰۹:۳۰
  United States MLS Next Pro League
New York City FC II
۳
۰
Chicago Fire FC II
Finished
۰۰:۳۰
Rochester New York FC
۳
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۲:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۲
۲
Minnesota United FC II
Finished
۰۲:۳۰
Columbus Crew II
۰
۰
Toronto FC II
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Orlando City II
۶
۰
Inter Miami II
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CA Los Andes
۲
۰
CA Fenix
Finished
۰۰:۴۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Aguacateros C.D.U. Uruapan
۴
۱
Oaxaca II
Finished
۰۱:۳۰
  Bolivia LFPB
Independiente Petrolero
۰
۰
Royal Pari
Finished
۰۱:۴۵
  Brazil Serie D Group 6
Ferroviaria SP
۰
۱
Pouso Alegre
Finished
۰۰:۳۰
  Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana
۱
۲
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۴:۰۰
Zulia FC
۱
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۴۵
  Mongolia Premier League
FC Selenge Press Falcons
۰
۲
Athletic 220
Finished
۰۹:۳۰
Tuv Buganuud
۲
۱
Deren
Finished
۱۲:۳۰
Ulaanbaatar City FC
۱
۲
Khangarid Klub
inprogress
۱۵:۳۰
  United States NWSL
Angel City FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۷:۰۰
Portland Thorns (W)
۰
۲
Houston Dash (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Heidelberg United U21
۲
۵
South Melbourne U21
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۱۰
۰
Olympia Warriors FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۴
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
UD Unificacion Bellvitge U19
۵
۲
UD Montecarlo U19
inprogress
۱۴:۳۰
Atletico Baleares U19
۰
۳
Espanyol U19
inprogress
۱۴:۳۰
Real Zaragoza U19
۲
۱
Cornella U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Macao 2nd Division
Atletico de Macau
۰
۰
Toi Seng
inprogress
۱۴:۳۰
  Algeria U21 League 1
JSM Bejaia U21
۲
۰
IRB Ouargla U21
inprogress
۱۴:۳۰
  Rwanda National League
Gasogi Utd
۲
۱
Musanze FC
inprogress
۱۵:۰۰
  Poland 1. Division
GKS 71 Tychy
۰
۱
SSA Korona Kolporter Kielce
inprogress
۱۵:۱۰
Widzew Lodz
۱
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
inprogress
۱۵:۱۰
Chrobry Glogow
۴
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
inprogress
۱۵:۱۰
OKS Odra Opole
۰
۲
Resovia Rzeszow
inprogress
۱۵:۱۰
GKS Dospel Katowice
۱
۰
LKS Lodz
inprogress
۱۵:۱۰
Arka Gdynia
۱
۰
Sandecja Nowy Sacz
inprogress
۱۵:۱۰
Skra Czestochowa
۱
۱
GKS Jastrzebie
inprogress
۱۵:۱۰
Gornik Polkowice
۰
۱
Miedz Legnica
inprogress
۱۵:۱۰
Stomil Olsztyn
۰
۰
MKS Puszcza Niepolomice
inprogress
۱۵:۱۰
  Denmark 3rd Division
Vanlose
۱
۰
Herlev IF
inprogress
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Alta IF
۰
۰
Levanger FK
inprogress
۱۵:۳۰
Baerum SK Sandvika
-
-
IL Hodd Ulsteinvik
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Thailand FA Cup
Buriram United FC
۰
۰
Nakhon Ratchasima
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden Superettan
Landskrona Bois
۰
۰
IK Brage Borlange
inprogress
۱۵:۳۰
Dalkurd FF
۰
۲
Vasteras SK FK
inprogress
۱۵:۳۰
  Lithuania A Lyga
Siauliai FA
-
-
Banga Gargzdai
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
-
-
FC Mecklenburg Schwerin
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Victoria Seelow
-
-
Charlottenburger FC Hertha 06
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
MSV 1919 Neuruppin
-
-
Rostocker FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Fatih Karagumruk U19
۰
۱
Alanyaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Hatayspor U19
۲
۰
Giresunspor U19
inprogress
۱۵:۳۰
Istanbul Basaksehir FK U19
۱
۴
Trabzonspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Antalyaspor U19
۱
۰
Galatasaray U19
inprogress
۱۵:۳۰
Adana Demirspor U19
-
-
Goztepe SK U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  South Africa League Women
Mamelodi Sundowns (W)
۵
۱
TUT FC (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Sivasspor (W)
۰
۰
Kirecburnu (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Altay (W)
۰
۱
Ilkadim Belediyesi Yabancilar (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Hatayspor (W)
۱
۰
Kayseri Genclerbirligi (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Dudullu SK (W)
۰
۰
Kocaeli Bayan FK (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Finland U20 League
FC Honka II U20
۱
۰
Karhu-Futis U20
Finished
۱۳:۳۰
Koips U20
۱
۴
VJS Vantaa U20
inprogress
۱۴:۳۰
  Japan L2 League Women
Kibi University (W)
۱
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Peru Segunda Division
Deportivo Coopsol
۰
۱
Union Comercio
Finished
۰۰:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۱
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۰
۰
Malacateco
Finished
۰۴:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
Melbourne Knights (W)
۱
۲
Casey Comets (W)
Finished
۰۷:۳۰
Melbourne University (W)
۰
۶
Boroondara Eagles (W)
Finished
۰۹:۳۰
Southern United (W)
۳
۰
Eltham Redbacks (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NSW Premier League Youth
Rockdale Ilinden U20
۰
۳
Blacktown City U20
Finished
۰۸:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۲
۱
Adelaide United FC
Finished
۰۸:۳۵
  Australia NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۴
Lions FC (W)
Finished
۰۹:۴۵
  Australia Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۰
۱
Perth SC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
Rayo Vallecano II (W)
۲
۰
CD Samper (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Slovakia I Liga Women
FC Nitra (W)
۲
۵
Spartak Trnava (W)
Finished
۱۲:۳۰
MSK Zilina (W)
۰
۳
Spartak Myjava (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Zbrojovka Brno B
۳
۰
TJ Sokol Lanzhot
Finished
۱۲:۴۵
MFK Karvina B
۴
۱
Frenstat Pod Radhostem
Finished
۱۲:۴۵
MFK Havirov
۳
۰
SFC Opava 2
Finished
۱۲:۴۵
Slavicin
۲
۱
SFK Holesov
Finished
۱۲:۴۵
  Serbia U19 League
FK Brodarac U19
-
-
Vodovac U19
Finished
۱۳:۳۰
TSC Backa Topola U19
۰
۰
FK Partizan Belgrade U19
inprogress
۱۵:۳۰
OFK Beograd U19
۱
۱
FK Radnicki 1923 U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
SV Todesfelde
-
-
Eckernforder SV
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Eichede
-
-
Inter Turkspor Kiel
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Elva
-
-
JK Nomme United
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Ida-Virumaa FC Alliance
-
-
FCI Levadia Tallinn U21
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Denmark 1st Division
Vendsyssel FF
-
-
Koge
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Jammerbugt FC.
-
-
Fremad Amager
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Hobro
-
-
Esbjerg F.B.
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Kenya Premier League
Kariobangi Sharks
-
-
Bandari
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
FC St. Pauli II
-
-
Schwarz-Weis Rehden
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Delmenhorst
-
-
Hamburger SV II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Urania
۰
۰
NK Jadran LP
inprogress
۲۰:۰۰
  Belarus Premier League
Dnepr Mogilev
-
-
Dinamo Brest
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC Rot-Weiss Erfurt
-
-
FC An der Fahner Hohe
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 1
FK Spartak Nalchik
-
-
Rotor Volgograd II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Egersund IK
-
-
Ullern
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Afragolese 1944
-
-
Muravera
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
ASD Villa D'Alme
۰
۰
USD Caravaggio
Finished
۱۸:۳۰
AC Legnano
۰
۰
Folgore Caratese
Finished
۱۸:۳۰
Usd Casatese
۰
۰
Brusaporto
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
OTP
۰
۱
VIFK Vaasa
inprogress
۱۵:۳۰
  Austria Regionalliga East
Admira Wacker Modling II
-
-
ASV Drassburg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Belarus 1. Division
Dnepr Rogachev
۰
۳
Naftan Novopolotsk
inprogress
۱۴:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Malahide
۱
۱
Edenderry Town
inprogress
۱۵:۳۰
Wayside Celtic FC
۰
۱
St Mochtas
inprogress
۱۵:۳۰
Bangor GG FC
۰
۰
Maynooth University FC
inprogress
۱۵:۳۰
Bluebell United
۰
۲
Crumlin United FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Taby FK
۰
۰
IF Sylvia
inprogress
۱۵:۳۰
TEAM TG FF
۱
۱
BK Forward
inprogress
۱۵:۳۰
  Norway 1. Division Women
KIL/Hemne (W)
۰
۱
Klepp (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
CF Juventud Laguna U19
۰
۰
Arucas U19
inprogress
۱۵:۳۰
RC Victoria U19
۳
۰
Las Zocas U19
inprogress
۱۵:۳۰
Atletico Gran Canaria CF U19
۰
۰
Mensajero U19
inprogress
۱۵:۳۰
Tenerife U19
۱
۱
Las Palmas U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Zhetysu Taldykorgan
۰
۰
Kairat Academy 2
inprogress
۱۵:۳۰
FK Igilik
۰
۰
FK Baykonur Kyzylorda
inprogress
۱۶:۰۰
  Lithuania I Lyga
BE1 NFA
۲
۱
FK Neptunas Klaipeda
inprogress
۱۴:۳۰
DFK Dainava Alytus
-
-
FK Babrungas Plunge
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Team TG FF (W)
۰
۴
Lidkopings FK (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
Zenit St Petersburg II
۰
۲
Torpedo Vladimir
inprogress
۱۴:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۲
Murom
inprogress
۱۵:۳۰
FK Leningradets
-
-
Lokomotiv-Kazanka Moscow
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Slovenia League Women
SD Videm
۴
۲
NK Zrece
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria 3
Western United FC NPL U21
۴
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۱۱:۴۵
  Australia NPL Queensland
Brisbane Roar U21
-
-
Brisbane City
Cancelled
۱۱:۴۵
  Russia FNL 2, Group 3
SKA Khabarovsk II
۰
۰
Dynamo Vladivostok
Finished
۰۹:۳۰
Strogino Moscow
۰
۱
Zvezda Ryazan
inprogress
۱۴:۳۰
Peresvet Podolsk
۰
۱
Avangard Kursk
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Sunshine Coast Wanderers U23
۰
۰
Brisbane Olympic U23
inprogress
۰۶:۳۰
  El Salvador Segunda Division
AD Inter San Salvador
۲
۰
CD Racing Junior de Armenia
Finished
۰۴:۳۰
  Burkina Faso Premier League
Sonabel Ouagadougou
۲
۱
ASEC Koudougou
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید